Narciarskie Niedziele 2023/2024


Zapisując się do Naszej szkoły narciarstwa możecie być Państwo pewni, że zajęcia prowadzą wyłącznie kompetentni instruktorzy posiadający uprawnienia do nauki i doskonalenia jazdy na nartach. Niektórzy instruktorzy posiadają dodatkowo licencję Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN (SITN PZN). Dzięki powyższym uprawnieniom gwarantujemy Państwu adekwatny dobór ćwiczeń do umiejętności dzieci, urozmaicone zajęcia, dobry kontakt uczeń-instruktor oraz przede wszystkim bezpieczeństwo.


DOJAZD:

Własny – oferta „Narciarskich Niedziel” dotyczy samego szkolenia na stoku. Rodzice zostawiają dziecko u instruktora o 10:00 – rozpoczęcie szkolenia


MIEJSCE:

Zajęcia odbywają się na stokach w Podstolicach, Spytkowicach, Sieprawiu lub Myślenicach. Konkretny stok narciarski na szkolenie zostaje podany dzień wcześniej, ze względu na warunki atmosferyczne – śniegowe.


NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Miejsce: Podstolice, Spytkowice, Siepraw lub Myślenice

Terminy: 11.12, 18.12, 29.12, 8.01, 15.01, 22.01, 29.01, 19.02, 26.02. Łącznie 9 wyjazdów

Obowiązkowe wyposażenie kursanta: KASK, gogle, rękawiczki, narty, buty, kije, komin/kominiarka (rekomendowane).

HARMONOGRAM

9:30 – zbiórka w restauracji przy dolnej stacji wyciągu

10:00 – rozpoczęcie szkolenia z wykwalifikowanymi instruktorami INSPIRO Sport&Fun (w tym przerwa na posiłek – wyżywienie własne)

14:00 – zakończenie szkolenia- odbiór dzieci

CENA: 239 zł
Cena zawiera:
  • szkolenie narciarskie z wykwalifikowanymi instruktorami narciarstwa
  • opiekę kadry INSPIRO Sport&Fun
  • fotorelację z wyjazdu
Cena nie zawiera
  • karnetu 4 godzinnego
  • dojazdu na stok i z powrotem
  • wyżywienia

ZAPISY: prosimy kierować za pomocą formularza zgłoszeniowego na naszej stronie internetowej https://inspirosport.pl/kontakt/

W podpunkcie „Wiadomość” prosimy o podanie: imię i nazwisko dziecka, wiek, sugerowany poziom umiejętności (0 – nie było nigdy na nartach, 1 – stawia pierwsze kroki, 2 – potrafi samodzielnie jeździć na nartach) oraz mile widziany krótki komentarz do umiejętności.

Istnieje również możliwość indywidualnych lekcji z narciarstwa, więcej informacji pod podanym poniżej numerem telefonu.

W razie pytań i wątpliwości pozostaje do Państwa dyspozycji.

Zapisy