Szkoła narciarstwa

Zapisując się do Naszej szkoły narciarstwa możecie być Państwo pewni, że zajęcia prowadzą TYLKO i wyłącznie instruktorzy posiadający licencję Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN.

Instruktorzy PZN przechodzą dużo bardziej skomplikowane szkolenie narciarskie składające się z części metodycznej oraz sportowo-technicznej aniżeli instruktorzy posiadający dokumenty ministerialne. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu maksimum satysfakcji oraz znaczą poprawę umiejętności narciarskich, gdyż PZN permanentnie utrzymuje wysoki poziom szkolenia i wnikliwie weryfikuje osoby otrzymujące te uprawnienia.

Poziom elementarny i początkujący


Nauka jazdy z naszymi instruktorami to doskonały sposób rozpoczęcia przygody ze sportami zimowymi w każdym wieku. W początkowym etapie nauki jazdy na nartach skupiamy się na szeroko rozumianej adaptacji do środowiska narciarskiego, nauczamy niezwykle ważnych podstaw narciarstwa takich jak: prawidłowa postawa narciarska, równowaga, nauka kontroli prędkości, toru jazdy, nauka hamowania i wiele innych.

Poziom średniozaawansowany i zaawansowany


W trakcie doskonalenia skupiamy się na bardziej płynnej i rytmicznej jeździe. Uczymy jazdy na krawędzi, narciarskiej pozycji sportowej, wykonujemy rozmaite ćwiczenia pomocnicze itp. Oferta Szkoły oraz doświadczenie kadry z uprawnieniami PZN może pochwalić się wysoką jakością szkolenia narciarskiego oraz bezpiecznego spędzania czasu na stoku.

Oferta szkoły narciarskiej:


  • nauczanie początkowe dzieci, młodzieży i dorosłych jazdy na nartach w formie zajęć indywidualnych i grupowych,
  • doskonalenie jazdy na nartach dzieci, młodzieży i dorosłych w formie zajęć indywidualnych i grupowych,
  • przedszkole narciarskie dla dzieci 3-6 lat,
  • jeśli jesteś zainteresowany lekcjami indywidualnymi z narciarstwa, skontaktuj się bezpośrednio z Trenerem Łukaszem.

Kontakt z nami