O Inspiro Sport

Co nas wyróżnia?


Podczas organizowania zajęć oraz aktywnego spędzania wolnego czasu dokładamy wszelkich starań aby prowadzone przez Nas zajęcia były:

Bezpieczne


Bezpieczeństwo naszych podopiecznych zawsze stawiamy na pierwszym miejscu! Małe grupy szkoleniowe, doświadczeni instruktorzy i sprawdzone ośrodki szkoleniowe.

Dopasowane


Dobrane do możliwości podopiecznych dzięki temu dzieci chętnie biorą udział w zajęciach i wracają z uśmiechem na twarzy.

Profesjonalne i rozwijające


Stosujemy różnorodne metody nauczania. Maksimum indywidualizacji oraz fachowe podejście sprawiają, że nasze zajęcia są efektywne i do minimum zmniejszają ryzyko kontuzji.

Wesołe


Przebiegające w przyjaznej i luźnej atmosferze, co jest to niezwykle ważne. Dzięki temu podopieczni czują się komfortowo, a zdobyta wiedza szybciej przekłada się na umiejętności praktyczne.

Nasz zespół

Łukasz Sulkiewicz - właściciel


Łukasz Sulkiewicz


Absolwent AWF Kraków, instruktor pływania AWF, instruktor pływania korekcyjnego (tj. dla dzieci i dorosłych z wadami postawy), instruktor narciarstwa zjazdowego AWF, instruktor narciarstwa zjazdowego PZN, kwalifikowany instruktor turystyki rowerowej, ratownik WOPR, miłośnik Muay Thai oraz CrossFit.

Krystian Babula


Krystian Babula


Licencjonowany instruktor pływania PZP, wielbiciel pływania oraz ratownictwa wodnego, ratownik WOPR, miłośnik gry na gitarze oraz muzyki.

Kwalifikacje