Szkoła pływania

Poziom elementarny i początkujący


Na tych poziomach skupiamy się na szeroko rozumianej adaptacji do środowiska wodnego, prawidłowej pozycji w wodzie- leżenia, wydechu do wody, głównie przez zabawę i przyjazne dla dzieciaków ćwiczenia. Równocześnie wprowadzamy elementy samo asekuracji oraz ćwiczenia do stylu grzbietowego oraz kraula. Zajęcia odbywają się w przyjaznej i luźnej atmosferze na płytkim oraz głębokim basenie. Do prowadzenia zajęć wykorzystujemy rozmaite przybory pływackiej. Zajęcia prowadzone są z wody, dzięki temu instruktorzy mają bezpośredni kontakt z podopiecznymi.

Poziom średniozaawansowany i zaawansowany


Na tych poziomach nauczamy i doskonalimy cztery style pływackie, wprowadzamy ćwiczenia uzupełniające sportową technikę pływania, samo asekuracje oraz elementy ratownictwa wodnego. Przygotowujemy również do startów w zawodach rożnej rangi zarówno dorosłych jak i dzieci.

Propozycje zajęć dla dzieci


Oferujemy zajęcia z nauki i doskonalenia pływania dla dzieci od 4 roku życia. Lekcje prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów, bez obecności rodziców/opiekunów. Proponujemy zajęcia indywidualne lub grupowe. Obydwie formy nauki będą właściwe dla początkujących, średnio-zaawansowanych i zaawansowanych dzieci, które chcą doskonalić technikę pływacką.

Lekcje grupowe


Powinieneś wybrać te zajęcia, jeśli zależy Ci aby dziecko, jeszcze bardziej integrowało się z grupą i swoimi rówieśnikami a przy tym wszystkim poszerzało swoje umiejętności pływackie w przystępny i interesujący dla niego sposób. Podczas zajęć grupowych Nasi instruktorzy w ciekawy sposób zachęcają do wzajemnej współpracy oraz wykorzystują potencjał zajęć grupowych do maksimum.

 • małe grupy od 3 dzieci
 • instruktor w wodzie – adekwatnie do umiejętności grupy
 • przystępna cena
 • systematyka
 • integracja z rówieśnikami
 • odrabianie zajęć
 • bezpłatna pierwsza lekcja

Lekcje indywidualne


Doskonały wybór, jeśli Twoje dziecko ma lęk przed wodą, potrzebuje więcej czasu, aby się oswoić z tym środowiskiem, a zajęcia grupowe nie przynoszą zamierzonych rezultatów lub po prostu, jeśli chce w zdecydowanie szybszy sposób nauczyć się pływać, bądź poprawić swoją technikę. Dopuszczamy możliwość uczestnictwa dwójki dzieci w trakcie trwania jednej lekcji indywidualnej, jeżeli umiejętności dzieci są na podobnym poziomie.

 • indywidualne podejście
 • instruktor w wodzie – adekwatnie do poziomu dziecka
 • dużo szybsze efekty nauki
 • elastyczne godziny zajęć
 • odrabianie zajęć

Organizacja zajęć


Zajęcia odbywają się w podziale na dwa semestry, zgodnie z kalendarzem szkolnym. Aktualnie pracujemy na dwóch pływalniach. Pływalnia OSiR Kurdwanów Nowy oraz pływalnia KSOS Centrum. Istnieje możliwość dopisania dziecka w trakcie trwania semestru pod warunkiem, że znajdzie się grupa, w której będą wolne miejsca i będzie odpowiadała umiejętnością pływackim dziecka.

Terminy lekcji indywidualnych uzależnione są tylko od dostępności wolnych terminów.

BASENY

Basen Fabryka CIA/O
(Mercure Kraków)


ul. Fabryczna 13


Basen Kurdwanówul. Marii i Bolesława Wysłouchów 34a


INSPIRO Sport&Fun Łukasz Sulkiewicz
Ul. Jana Janowskiego 82
30-440 Kraków
21116022020000000581166323
Zajęcia rozpoczynamy 9 września na basenie na Kurdwanowie oraz 11 września na basenie Fabryka CIA/O przy ulicy Fabrycznej.
Gdy dziecko uczestniczy w zajęciach dwa razy w tygodniu, cena dla obojga dzieci za drugie zajęcia jest pomniejszona o 3 zł od ceny wyjściowej za dany semestr.
Gdy rodzeństwo uczestniczy dwa razy w tygodniu w zajęciach, cena dla obojga dzieci za drugie zajęcia wynosi 44 zł.
Gdy troje dzieci uczestniczy w zajęciach raz w tygodniu, cena dla trzeciego dziecka jest o 5 zł mniejsza od ceny wyjściowej za dany semestr.
Udzielamy również lekcji indywidualnych i grupowych dzieciom z zaburzeniami emocjonalnymi.

Kontakt z nami