Obozy letnie

W minionym roku 2021 organizowaliśmy letnie półkolonie pływacko-sportowe między innymi na obiektach AWF Kraków, ale również AVATAR Centrala Ruchu i Fun&Climb. Dzieci w trakcie trwania półkolonii wakacyjnych brały udział w rozmaitych zajęciach sportowych takich jak: basen, zajęcia szybkościowo-koordynacyjne, badminton, piłka nożna, gimnastyka sportowa, trampoliny oraz wspinaczka sportowa.
Ostatniego dnia wraz z grupą dzieci wybraliśmy się na wycieczkę rowerową nad Zalew w Kryspinowie niezwykle malowniczą trasą biegnącą przez Las Wolski. Następnie dzieci miały czas na odpoczynek, kąpiel pod okiem ratownika, grę w piłkę plażową lub frisbee. Kiedy przyszedł czas na zasłużony posiłek, zjedliśmy pizzę w jednej z pobliskich restauracji, następnie chwila przerwy i powrót do Krakowa, tym razem wzdłuż wałów Wiślanych.
Zawsze przy organizacji takich i innym przedsięwzięć sportowych szczególnie pilnujemy spraw związanych z bezpieczeństwem podopiecznych. Zajęcia były prowadzone przez rozmaitą kadrę instruktorską posiadającą stosowne uprawnienia do prowadzenia takich zajęć. Były to półkolonie ukierunkowane na naukę i doskonalenie pływania oraz zajęcia ogólnorozwojowe wpływające na szeroko rozumianą sprawność ruchową.

Kontakt z nami